Konkurs w ramach kampanii antynikotynowej „Uzależnieni od zdrowia. Wolni od tytoniu” rozstrzygnięty !

Z przyjemnością ogłaszamy, że Jury Konkursowe dokonało oceny prac konkursowych, które wpłynęły od mieszkańców Płocka na nasz konkurs. Cieszymy się bardzo, że zainteresowaliście się Państwo tematyką konkursu i zechcieliście podzielić się z nami swoimi historiami.

Zgodnie z regulaminem, nadsyłane prace mogły dotyczyć dwóch tematów: „Moja historia rzucenia palenia tytoniu” lub „Co zmieniło się, jak rzuciłem palenie?” Odpowiedzi można było przesyłać w postaci pracy pisemnej z możliwością użycia zdjęć, rysunków (do 4 stron formatu A 4) lub pracy nagranej w formie krótkiego filmu (do 5 minut).

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce – rower sportowy
  • II miejsce – roczny karnet na siłownię wraz z 12 godzinami indywidualnych treningów z trenerem personalnym
  • III miejsce – roczny karnet na basen

Natomiast dla 20 osób, które pierwsze przesłały prace konkursowe przewidziano nagrodę gwarantowaną w postaci pakietu 4 biletów do kina.

Zwycięzcy

Zwycięzcą konkursu i zarazem osobą, którą zdobywa główną nagrodę – rower sportowy, jest pan Stanisław Terebus. Drugie miejsce i nagrodę w postaci rocznego karnetu na siłownie wraz z 12 h treningu interpersonalnego otrzymuje pan Radosław  Dejnecki.

Gratulujemy laureatom konkursu, jednocześnie doceniając ich walkę o zdrowie i porzucenie nałogu ! W sprawie przekazania nagród będziemy się indywidualnie kontaktować ze zwycięzcami.

LINK DO PLIKU ZE ZWYCIĘSKĄ PRACĄ KONKURSOWA: Zwycięska praca konkursowa

Kampania społeczna „Uzależnieni od zdrowia. Wolni od tytoniu” została zainaugurowana przez PKN ORLEN i Grupę SAPR w dniu 31 maja 2017 r., czyli w 30. rocznicę ustanowienia międzynarodowego święta „Dzień Bez Papierosa”. W ramach  kampanii powstała strona internetowa www.wolniodtytoniu.pl, na której zamieszczono wartościowe informacje na temat szkodliwych skutków palenia i procesu jego rzucenia. Zorganizowano także spotkania warsztatowe z udziałem ekspertów i pracowników PKN ORLEN – w Płocku i w Warszawie oraz kolejne z udziałem mieszkańców Płocka. Celem kampanii antynikotynowej było zachęcenie osób palących do zamiany szkodliwych nawyków na dobre i zainteresowanie ich zdrowym trybem życia.